Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Lotnisko

Obsługujemy wynajmy samochodów z lotniska w Gdańsku na takich samych zasadach jak w Trójmieście. Podstawienie auta jest bezpłatne a wdrożone procedury pozwalają wszelkie czynności formalno-prawne załatwić szybko i bezproblemowo. Dokładamy wszelkiej staranności aby w wyznaczonym terminie, samochód czekał na Państwa, dlatego w czasie rezerwacji prosimy podać (o ile to możliwe) numer lotu lub miasto startu abyśmy mogli monitorować ewentualne spóźnienia. Prosimy także wziąć pod uwagę wielkość Państwa bagażu, aby wynajęty samochód był zdolny wszystko pomieścić. Dodatkowo oferujemy Państwu na specjalne życzenie usługę „Samochód z kierowcą”.

ODBIÓR Z LOTNIKSA
W wyznaczonym czasie samochód wraz z pracownikiem wypożyczalni będzie czekał na PARKINGU 1 lub PARKINGU 2. Po wylądowaniu i wejściu do terminala prosimy o telefon, podamy na którym parkingu czekamy. W czasie rezerwacji prosimy także w miarę możliwości podać nr lotu lub miasto z którego samolot startował, abyśmy mogli monitorować ewentualne opóźnienia

BEZ SPRAWDZANIA ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ

BEZ BLOKADY ŚRODKÓW NA KARCIE

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

Wynajem Mercedes Gdańsk Lotnisko

Mercedes to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów samochodów premium na świecie. Niezależnie od segmentu, modele tego producenta cechują się wykonaniem na najwyższym poziomie i zaawansowanymi technicznie rozwiązaniami. Jednostki napędowe to klasa sama w sobie – niezależnie od rodzaju paliwa czy mocy. Samochody tego producenta to obiekt westchnień wielu pokoleń na całym świecie a na drogach można spotkać egzemplarze wyprodukowane wiele lat temu które przejechały ponad milion kilometrów.

AMSRENT w swojej ofercie ma modele praktycznie z każdej klasy dostępnych aktualnie w gamie producenta. Specjalizujemy się jednak w wynajmie Mercedesów E które są naszym zdaniem najlepszym samochodem w ofercie producenta.

Wynajem BMW Gdańsk Lotnisko

Każdy kto pomyśli o sportowych limuzynach na pewno ma przed oczami monachijską markę producenta samochodów BMW. Przez dekady, modele tego producenta stanowiły wzór do naśladowania dla wszystkich innych producentów i często stanowiły krok milowy w motoryzacji. Każdy kto chociaż raz jechał wyższej klasy BMW, na pewno zwrócił uwagę na doskonałe prowadzenie i bezkompromisowe osiągi które są wyróżnikiem marki od wielu lat. Kształty karoserii modeli BMW nie sposób pomylić z innymi i stanowi niedościgniony wzór dla innych producentów. AMSRENT ma w swojej ofercie modele sportowe i SUVy tego producenta w doskonałej ofercie cenowej.

Wynajem Audi Gdańsk Lotnisko

Cztery przeplatające się pierścienie tworzy logo które jest znane praktycznie na całym świecie. Każdy z pierścieni symbolizuje jedną firmę – Horch, DKW, Wanderer i Audi które połączyły się w 1932 pod jednym szyldem Audi Obecnie Audi należy do koncernu Volkswagen i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek premium na świecie. Samochody tego producenta odniosły w swojej historii wiele sukcesów w sportach motorowych a doświadczenie nabyte przez 9 dekad nieustannego rozwijania się firmy pozwala tworzyć jedne z najlepiej prowadzących się samochodów dostępnych na rynku.

AMSRENT w swojej ofercie na wynajem posiada zarówno małe modele segmentu B, jak również auta sportowe, supersportowe, SUV czy limuzyny.

Jasne zasady wynajmu

Podstawą naszej wypożyczalni jest jasność zasad i rzetelne podejście do klienta. Wszystkie informację odnośnie wynajmu udostępniamy na stronie i nic nie ukrywamy. Na stronie w sekcji „zasady wynajmu” znajdą Państwo także wszystkie niezbędne instrukcję, co robić w przypadku trudnych sytuacji np. stłuczki, kradzieży itp. aby wykluczyć ewentualne błędy w czynnościach formalno-prawnych. W każdej sytuacji mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i zrozumienie.

NOWOCZESNA FLOTA

Naszą flotę w przeważającej części tworzą samochody góra trzyletnie. Ciągle powiększamy i wymieniamy flotę.

 

NISKIE CENY

Nasza oferta w porównaniu do konkurencji jest w ścisłej czołówce najkorzystniejszych w stosunku jakość/cena.

 

UCZCIWY WYNAJEM

Nie znajdą Państwo u nas „haczyków” i niedopowiedzeń. Jasne zasady i elastyczne podejście do klienta to nasz największy atut.

Wynajem samochodów na wesele / ślub Gdańsk

Dzień ślubu to moment, który się pamięta przez całe życie. Dlatego nie może w tak ważnej chwili zabraknąć wyjątkowej oprawy. Oferujemy Państwu samochody które na pewno nie zawiodą Państwa w tak ważnej chwili – czy to technicznie, czy wizerunkowo. Wynajem możliwy jest na jeden dzień lub dłużej, z kierowcą lub bez. Możliwa jest także pełna obsługa transportowa gości i Pary Młodej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu poznania naszej oferty na Państwa potrzeby.