Kompleksowa obsługa firm

Kompleksowa obsługa firm

Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego biznesu, który coraz częściej szuka oszczędności w powierzaniu niektórych elementów swojego biznesu, innym wyspecjalizowanym przedsiębiorstwom, wprowadziliśmy szereg usług skierowanych typowo do klienta biznesowego. Wiele czasu poświęciliśmy na wdrożenie procedur i standardów które pozwalają nam zaspokoić potrzeby większości firm w których samochód to ważna punkt generujący zyski. Dzięki skali, wiedzy i doświadczeniu generujemy sporo niższe koszty przy obsłudze swojej floty, w porównaniu do podmiotów mniej wyspecjalizowanych w tym zakresie. Dlatego często bardziej opłaca się „wyoutsourcingować” do nas zarządzanie swoja flotą, niż prowadzić ten element działalności swoimi zasobami.

Przy tworzeniu oferty skrojonej do konkretnego biznesu bierzemy szereg czynników pod uwagę. Staramy się zawsze przedstawić klientowi wiele opcji z różnymi rozwiązaniami i gwarancjami. Elastyczność przedstawionej oferty to jedna z najważniejszych cech jaką staramy się osiągnąć. Skala naszej wypożyczalni pozwala na dużą dowolność w oferowanych samochodach, czasach wynajmu itp. Niewątpliwie ważnym czynnikiem jest także to, że współpracujemy z liderami rynku np. przy obsłudze technicznej naszych aut. Niezawodność naszych samochodów, to najważniejsza dla nas kwestia. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na szybka i fachową interwencję w każdym aspekcie naszej działalności.

Rozmowa o biznesie

Czy to się opłaca?

Póki nie poznamy Twojego biznesu i nie przedstawiamy naszej oferty w której staramy się wszystko wyliczyć, nie jesteśmy w stanie na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć. Z naszego doświadczenia wiemy, że nasza oferta jest prawie zawsze korzystniejsza od samodzielnego zarządzania swoimi samochodami. Dlaczego? Dzięki dużej skali jesteśmy w stanie negocjować dużo korzystniejsze ceny i co najważniejsze zapewnić bezproblemowy dostęp do samochodu każdemu naszemu klientowi. Nawet w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń. Naszym klientom pozostaje skupić się w pełni na swojej działalności i zapomnieć o problemach z dostępem do aut.