O nas

O firmie
AMS
RENT A CAR

Głównym przedmiotem działalności AMSRENT jest wynajem aut, oraz bezkosztowego (dla poszkodowanego w kolizji/wypadku) udostępniania aut zastępczych. Działamy od wielu lat na Trójmiejskim rynku. Z powodu geografii i specyfikacji klientów, rynek ten pozwolił nam nabyć bogate doświadczenie i wiedzę, dzięki którym jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta na najwyższym poziomie. W naszej firmie wdrożyliśmy i wciąż rozwijamy regulacje i rozwiązania będące wyznacznikiem najwyższej jakości w najlepszych wypożyczalniach na świecie.

Niewątpliwym atutem naszej wypożyczalni jest jakość usług. Nasi klienci mogą liczyć na nasza fachową pomoc w każdym aspekcie. Ponad to, wdrożyliśmy rozwiązania które w stresowych sytuacjach pozwalają ograniczyć zdenerwowanie a zmaksymalizować udzielaną pomoc.

Jeżeli jakość usług, to nieodzownym elementem musi być także jakość samych samochodów. A ta jest dla nas najważniejsza. W przeważającej części naszą flotę tworzą auta góra trzy lenie, z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Przed każdym wynajmem samochód jest gruntowanie sprawdzany i serwisowany. Wynajmując u nas, masz pewność, że ryzyko awarii jest zminimalizowane.

Przedsiebiorcy Polska

Polska firma

Wybierając produkty i usługi, jest dla nas ważną kwestią – kto stoi za tymi produktami lub usługami. Dlatego także postanowiliśmy w tym miejscu podkreślić, że jesteśmy w 100% Polską firmą, która budujemy zgodnie z duchem „dobre bo Polskie”. Wybierając nas, wspierasz Polską przedsiębiorczość która daje zatrudnienie, płaci pełne podatki w kraju i co najważniejsze, jest na najwyższym światowym poziomie.

Partnerska działalność

Współpraca partnerska

Aby utrzymać jakość usług na najwyższym poziomie, trzeba ciągle inwestować w sprzęt i kapitał ludzki. Jak wiadomo, większy może więcej, dlatego postanowiliśmy przystąpić do szerszej inicjatywy pod nazwą NetCar4u. Dzięki temu jesteśmy w stałej współpracy z Polskimi wypożyczalniami i staramy się stworzyć ogólnopolską sieć która jeszcze lepiej spełni potrzeby naszych klientów.