Wypożyczalnia samochodów Pruszcz Gdański

Na terenie Pruszcza Gdańskiego także oferujemy podstawienie samochodu pod dowolny adres bez ponoszenia z tego tytułu dodatkowych opłat. Dostępne na wynajem są wszystkie samochody z naszej floty – od małych klasy A po duże i luksusowe z klasy D i wyżej. W ofercie posiadamy także samochody mogące pomieścić większą ilość osób, doskonale sprawdzające się na wyjazdy w większym gronie. Wszystkie nasze samochody są w pełni sprawne technicznie i zawsze przygotowane do użytkowania. Naszą flotę tworzą nowoczesne samochody, w przeważającej części góra dwuletnie dlatego nie spotka Cię u nas niemiła niespodzianka w postaci wieloletniego zużytego samochodu. Wieloletnie doświadczenie i wdrożone procedury pozwalają na sprawne i szybkie załatwienie spraw formalno-prawnych związanych z wynajmem. Działamy w większej grupie zrzeszającej polskie wypożyczalnie, dlatego możemy zapewnić obsługę klienta na terenie całego kraju. Zachęcamy do kontaktu i współpracy firmy które szukają solidnego i sprawdzonego partnera dostarczającego zgodnie z potrzebami, odpowiednie samochody.

BEZ SPRAWDZANIA ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ

BEZ BLOKADY ŚRODKÓW NA KARCIE

BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

Wynajem Mercedes Pruszcz Gdański

Mercedes to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów samochodów premium na świecie. Niezależnie od segmentu, modele tego producenta cechują się wykonaniem na najwyższym poziomie i zaawansowanymi technicznie rozwiązaniami. Jednostki napędowe to klasa sama w sobie – niezależnie od rodzaju paliwa czy mocy. Samochody tego producenta to obiekt westchnień wielu pokoleń na całym świecie a na drogach można spotkać egzemplarze wyprodukowane wiele lat temu które przejechały ponad milion kilometrów.

AMSRENT w swojej ofercie ma modele praktycznie z każdej klasy dostępnych aktualnie w gamie producenta. Specjalizujemy się jednak w wynajmie Mercedesów E które są naszym zdaniem najlepszym samochodem w ofercie producenta.

Wynajem BMW Pruszcz Gdański

Każdy kto pomyśli o sportowych limuzynach na pewno ma przed oczami monachijską markę producenta samochodów BMW. Przez dekady, modele tego producenta stanowiły wzór do naśladowania dla wszystkich innych producentów i często stanowiły krok milowy w motoryzacji. Każdy kto chociaż raz jechał wyższej klasy BMW, na pewno zwrócił uwagę na doskonałe prowadzenie i bezkompromisowe osiągi które są wyróżnikiem marki od wielu lat. Kształty karoserii modeli BMW nie sposób pomylić z innymi i stanowi niedościgniony wzór dla innych producentów. AMSRENT ma w swojej ofercie modele sportowe i SUVy tego producenta w doskonałej ofercie cenowej.

Wynajem Audi Pruszcz Gdański

Cztery przeplatające się pierścienie tworzy logo które jest znane praktycznie na całym świecie. Każdy z pierścieni symbolizuje jedną firmę – Horch, DKW, Wanderer i Audi które połączyły się w 1932 pod jednym szyldem Audi Obecnie Audi należy do koncernu Volkswagen i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek premium na świecie. Samochody tego producenta odniosły w swojej historii wiele sukcesów w sportach motorowych a doświadczenie nabyte przez 9 dekad nieustannego rozwijania się firmy pozwala tworzyć jedne z najlepiej prowadzących się samochodów dostępnych na rynku.

AMSRENT w swojej ofercie na wynajem posiada zarówno małe modele segmentu B, jak również auta sportowe, supersportowe, SUV czy limuzyny.

Jasne zasady wynajmu

Podstawą naszej wypożyczalni jest jasność zasad i rzetelne podejście do klienta. Wszystkie informację odnośnie wynajmu udostępniamy na stronie i nic nie ukrywamy. Na stronie w sekcji „zasady wynajmu” znajdą Państwo także wszystkie niezbędne instrukcję, co robić w przypadku trudnych sytuacji np. stłuczki, kradzieży itp. aby wykluczyć ewentualne błędy w czynnościach formalno-prawnych. W każdej sytuacji mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i zrozumienie.

NOWOCZESNA FLOTA

Naszą flotę w przeważającej części tworzą samochody góra trzyletnie. Ciągle powiększamy i wymieniamy flotę.

 

NISKIE CENY

Nasza oferta w porównaniu do konkurencji jest w ścisłej czołówce najkorzystniejszych w stosunku jakość/cena.

 

UCZCIWY WYNAJEM

Nie znajdą Państwo u nas „haczyków” i niedopowiedzeń. Jasne zasady i elastyczne podejście do klienta to nasz największy atut.

Wynajem samochodów na wesele / ślub Pruszcz Gdański

Dzień ślubu to moment, który się pamięta przez całe życie. Dlatego nie może w tak ważnej chwili zabraknąć wyjątkowej oprawy. Oferujemy Państwu samochody które na pewno nie zawiodą Państwa w tak ważnej chwili – czy to technicznie, czy wizerunkowo. Wynajem możliwy jest na jeden dzień lub dłużej, z kierowcą lub bez. Możliwa jest także pełna obsługa transportowa gości i Pary Młodej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu poznania naszej oferty na Państwa potrzeby.