Stały klient

Program stałego klienta

Chcąc wynagrodzić klientów którzy zaufali nam kilkukrotnie i dali się poznać z wzorowej współpracy, wdrożyliśmy program lojalnościowy dla stałych klientów. Wszystkim osobom które skorzystały z naszych usług minimum 3 razy i przestrzegały zasad dobrego wynajmu, wręczamy kartę stałego klienta która daje szereg profitów jego właścicielowi.

Branża wynajmu samochodów jest specyficzna i narażona na wiele problemów wynikających ze złych ludzkich zachowań. Stąd większość wypożyczalni pobiera kaucję na czas wynajmu z której bezproblemowo można pobrać ewentualne kwoty kar. Dlatego wszystkim stałym klientom, co do których mamy wyższy poziom zaufania, oferujemy możliwość wynajmu bez pobierania kaucji zabezpieczającej. Sam proces wynajmu także jest usprawniony, ponieważ znając daną osobę, mamy Jej wszystkie dane i możemy przygotować odpowiednio wcześniej dokumenty aby były tylko „do podpisu”.

Co jakiś czas oferujemy także specjalne pakiety promocyjne, dostępne tylko dla stałych klientów. Pozwalają one obniżyć i tak już wyśrubowane nasze ceny oraz uzyskać dodatkowe profity niematerialne i materialne. Dodatkowo, osobom które rzetelnie i bezproblemowo podchodziły do wynajmu w naszej firmie, jesteśmy w stanie zorganizować lepszą ofertą w zaprzyjaźnionych wypożyczalnia w Polsce i na świecie.

Spotkanie stałych klientów

Budowa zaufania procentuje

Tak jak na drodze w stosunku do innych kierowców, tak i w relacjach biznesowych warto wyznawać i stosować zasadę „ograniczanego zaufania”. Kilka pierwszych wynajmów pozwala Państwu poznać naszą firmę i ocenić czy warto korzystać z naszych usług. My w tym czasie poznajemy klienta i oceniamy czy jest bezproblemowym klientem. Po poznaniu, jesteśmy w stanie zaoferować jeszcze więcej.